تبلیغات
Cena - Unleashed . inFo ×× Your Most Update “John Cena” Source


منوی كاربری

این وبلاگ را صفحه خانگی خود كن !    به مدیر وبلاگ ایمیل بزنید !    این وبلاگ را به لیست علاقه مندی های خود اضافه كنید !

پیغام مدیر : با عرض سلام خدمت شما کاربر گرامی .. از اینکه از وبسایت Cena-Unleashed.Info دیدن میفرمایید متشکریم .. کلیه مطالب این سایت یعنی بزرگترین فنسایت جان سینا در ایران مربوط به "جان سینا" میشود . امیدوارم مطالب ما مورد پسند شما قرار گیرد .. برای اگاهی بیشتر از مطالب وبسایت به ارشیو موضوعی و همچنین صفحات دیگر وب مراجعه کنید .. برای مطلع شدن از نظر همگان لطفا در نظرسنجی های وب (در سمت راست صفحه) شرکت کنید ... با تشکر .

تبلیغات
PNG های جان سینا

 
  
  

صفحات وبسایت

لینک دوستان 
 
 

لوگوی سایت


لوگوی دوستان

دانلود مسابقات كشتی كج

Decade Of SmackDown Results - &gt; Oct. 2nd <<
با عرض سلام .
همانطور که به اطلاعتون رسوندیم سینا در اسمکدان این هفته در یک مسابقه تگ تیم 8 نفره شرکت داشته است و ما نتایج این مسابقه رو براتون اماده کردیم .
_____________

D-X & Cena & The Undertaker vs. The Legacy & Randy Orton & C.M. Punk «


سینا و رودز بازی رو شروع میکنند . سینا رودز رو میزنه .. او رو به گوشه ی رینگ میبره و چند مشت به او میزنه .. به هانتر دست میده .. کودی رودز هم سریعا با تد دیبیاسی تگ میکنه . هانتر دیبیاسی رو هم میزنه .. هانتر با یک کلوزلاین تد رو نقش زمین میکنه .. یک نک برکر از تریپل اچ .. حالا با شاون تگ میکنه و دیبیاسی او رو به گوشه ی رینگ میفرسته .. میخواد شاون رو بزنه اما شاون میره که به تیکر دست بده . 5487 تیکر راضی به تگ با شاون نیست اما با ضربه ی دیبیاسی از پشت سر به شاون او با تیکر تگ میشه و ان دو برای یک لحظه به هم خیره میشن .. تیکر چند مشت به کودی رودز میزنه و میریم به کامرشال .
وقتی برمیگردیم که تیکر داره به رودز Old School میزنه .. هانتر تگ میکنه و داخل رینگ میاد .. چند مشت به کودی و بعد از ان یک سوپلکس به او میزنه .. 5487 با زانو به سر او ضربه (Knee Drop) میزنه .. شاون دوباره تگ میکنه و به رودز چند ضربه وارد میکنه .. حالا شاون بازی رو از دست میده و رودز با چند مشت وارد میشه .. تد دیبیاسی تگ میکنه و با ورودش چند ضربه به شاون میزنه .. حالا به اورتون دست میده و او برای اولین بار در این بازی به داخل رینگ میاد .. او با چند مشت وارد میشه و سپس به پانک دست میده و او یک belly-to-back سوپلکس میزنه و دوباره با اورتون تگ میکنه .. اورتون چند لگد به شاون میزنه و اون رو از پشت لاک میکنه .. شاون کم کم نیروش رو بدست میاره و یک belly-to-back سوپلکس میزنه .. هر دو بر روی زمین افتادند و شاون میخواد تگ کنه اما رودز نمیگذاره ولی شاون یا یک اینزاگری خودش رو ازاد میکنه .. حالا سینا باری دیگر به داخل رینگ میاد و و شولدر بلاک پی در پی به رودز میزنه و سپس یک 5487 Blue Thunder Bomb از سینا .. حالا یک فایو ناکل شافل میزنه و حالا میره برای اتیتود ادجاستمنت .. دیبیاسی سعی در دخالت داره اما او سعی میکنه دابل اتیتود ادجاستمنت به رودز و دیبیاسی بزنه اما موفق نمیشه .. باری دیگر میریم به کامرشال .
وقتی برمیگردیم که پانک داره یک دراپ کیک به سینا میزنه .. اورتون تگ میکنه و یک مشت حساب شده به سینا میزنه .. اورتون چند لگد به سینا میزنه اما سنا سعی میکنه بلند بشه و رندی رو بزنه اما او ریورز میده و با یک DDT سینا رو نقش زمین میکنه .. دیبیاسی به داخل رینگ میاد و یک لگد به سینا میزنه .. حالا یک کلوزلاین از تد دیبیاسی .. حالا سینا یکی از مشت های دیبیاسی رو ریورز میده و یک بلی تو بلی سوپلکس به او میزنه .. به تریپل اچ دست میده و تد به پانک .. حال هانتر با یک High Knee پانک رو می اندازه و سپس یک Face buster میزنه .. هانتر با یک اسپاین باستر زیبا و حالا به تیکر دست میده .. او و اورتون همزمان تگ میشن و تیکر اورتون رو به داخل رینگ میکشونه و چند مشت به او میزنه .. تیکر به اورتون یک Irish whip میزنه و دیبیاسی رو هم که سعی در دخالت داشت میزنه .. تیکر سعی در زدن حرکت سابمیشن خودش یعنی Hell's Gate داره .. دیبیاسی از طرفی سعی در زدن Dream Street به هانتر رو داره اما شاون با یک Sweet Chin Music او رو متوقف میکنه .. هانتر یک پدیگری به دیبیاسی میزنه و سینا با یک اتیتود ادجاستمنت پانک رو نقش زمین میکنه .. حالا دو مرد قانونی در رینگ اورتون و تیکر هستند .. تیکر با یک تومبستون به اورتون اون رو پین میکنه و گروه خودش رو برنده ی این مسابقه ی پر هیجان میکنه .

Winner : John Cena & The Undertaker & D-X

____________

فعلا .. رادمان .
:: نوع مطلب :

:: نوشته شده توسط : رادمان حسین زاده در شنبه 11 مهر 1388 و ساعت 05:16 ق.ظ

:: ویرایش شده در - و ساعت -

لینك ثابت   نظرات ( )

:: مطالب پیشین