تبلیغات
Cena - Unleashed . inFo ×× Your Most Update “John Cena” Source


منوی كاربری

این وبلاگ را صفحه خانگی خود كن !    به مدیر وبلاگ ایمیل بزنید !    این وبلاگ را به لیست علاقه مندی های خود اضافه كنید !

پیغام مدیر : با عرض سلام خدمت شما کاربر گرامی .. از اینکه از وبسایت Cena-Unleashed.Info دیدن میفرمایید متشکریم .. کلیه مطالب این سایت یعنی بزرگترین فنسایت جان سینا در ایران مربوط به "جان سینا" میشود . امیدوارم مطالب ما مورد پسند شما قرار گیرد .. برای اگاهی بیشتر از مطالب وبسایت به ارشیو موضوعی و همچنین صفحات دیگر وب مراجعه کنید .. برای مطلع شدن از نظر همگان لطفا در نظرسنجی های وب (در سمت راست صفحه) شرکت کنید ... با تشکر .

تبلیغات
PNG های جان سینا

 
  
  

صفحات وبسایت

لینک دوستان 
 
 

لوگوی سایت


لوگوی دوستان

دانلود مسابقات كشتی كج

RAW Results - &gt; Oct. 19th <<
با سلام.
با نتایج و تصاویر بازی سینا در راو این هفته در خدمتتون هستم.

ــــــــــــــــــــــــ

John Cena vs. Triple H «


اول سینا داخل میشه و سپس هانتر پا به رینگ میزاره .. زنگ بازی به صدا در میاد و دو بازی کن با یکدیگر گلاویز میشوند و سینا هانترو لاک میگیره .. سینا هانتر رو بالای شانه هاش میبره تا اتیتود ادجاستمنت بزنه اما تریپل اچ پایین میاد .. سینا دوباره تریپل اچ رو لاک میکنه و او رو به زمین میندازه .. هانتر بلند میشه و سینا با چند شولدربلاک دوباره او رو زمین میزنه .. یک hip top میزنه و کاور میکنه که تریپل اچ سر شناره ی دو کیک اوت میده .. تریپل اچ کم کم بلند میشه و سینا رو لاک میگیره .. بعد از مدتی به سر او با زانو (Knee Drop) ضربه میزنه و او را به سمت گوشه ها رینگ میفرسته .. سینا سعی در جلوگیری از ضربات هانتر داره و خودش رو رها میکنه اما هانتر یک کلوزلاین به او میزنه .. تریپل اچ کاور میکنه اما سینا کیک اوت میده .. هانتر سینا رو به گوشه رینگ هل میده .. فریاد "سینا ، سینا" از طرف تماشاگران به گوش میرسه .. سینا پس از خوردن چند ضربه بر روی زمین میافته و تریپل اچ برای کاور میره اما سینا دوباره کیک اوت میده .. هانتر سعی میکنه پدیگری بزنه اما سینا ریورس میده و او را از بالای طناب به بیرون رینگ میندازه .. در اینجا به کامرشال میریم.
برمیگردیم و بازی در دست تریپل اچ هست .. یک بک برکر از تریپل اچ .. میره برای پین اما دو شماره کسب میکنه .. هانتر شروع به کار کردن بر روی پشت سینا میکنه و چند ضربه ی زانو میزنه و او را چند بار به گوشه ی رینگ پرت میکنه .. سینا سعی میکنه به بازی برگرده و چند مشت و سپس یک کلوزلاین و یک شولدربلاک میزنه .. برای دومین شولدربلاک اماده میشه اما تریپل اچ ریورس میده و او به زمین می افته .. پس از چندی سینا سعی در زدن STF رو داره و این حرکت رو اجرا میکنه اما هانتر خودش رو به طناب ها میرسونه.
سینا فیشرمن سوپلکس رو اجرا میکنه و تریپل اچ با ریورس دادن به بولداگ سینا برای پدیگری اماده میشه اما سینا ریورس میده و میره برای STF و دوباره تریپل اچ رو لاک میکنه .. تریپل اچ به سمت طناب میره و میخواد که اون رو بگیره اما سینا لاک رو ازاد میکنه ، هانتر رو به وسط رینگ میاره و دوباره لاکِ STF رو اجرا میکنه .. اینبار تریپل اچ موفق به گرفتن طناب میشه و پس از بلند شدن به سینا یک پدیگری میزنه .. کاور میکنه اما سینا پای خودش را به طناب میچسبونه .. در اینجا برای بار دوم به کامرشال میریم.
برمیگردیم و هانتر دوباره بازی رو در دست داره .. تریپل اچ یک اتیتود ادجاستمنت دیگه رو از دست میده و میره برای شارپ شوتر که سینا موفق به رها کردن خودش میشه .. چند شولدر بلاک از سینا و حالا یک فایو ناکل شافل .. سینا میره برای اتیتود ادجاستمنت اما هانتر برای چندمین بار ریورس میده و با چند ضربه ی زانو بازی رو بدست میگیره .. حالا تریپل اچ اسپاین باستر رو اجرا میکنه .. حالا هانتر با دومین پدیگری سینا رو پین میده اما سینا کیک اوت میکنه ! تریپل اچ دوباره میخواد پدیگری رو اجرا کنه اما سینا او را بالای شانه هایش میبره و به او اتیتود ادجاستمنت میزنه ! کاور میکنه اما هانتر کیک اوت میده !
 5487سینا به بالای طناب رینگ میره و لگ دراپ رو اجرا میکنه اما تریپل اچ از سر راه کنار میره و میره برای پدیگری .. سینا ریورس میده و اورا برای اتیتود ادجاستمنت بالا میبره .. حالا هانتر ریورس میده و سینا رو برای سومین پدیگری میبره ! او موفق به اجرای ان میشه و برای پیروزی سه شماره رو کسب میکنه.

Winner : Triple H

موفق و پیروز باشـید ..
:: نوع مطلب :

:: نوشته شده توسط : رادمان حسین زاده در سه شنبه 28 مهر 1388 و ساعت 03:47 ق.ظ

:: ویرایش شده در - و ساعت -

لینك ثابت   نظرات ( )

:: مطالب پیشین