تبلیغات
Cena - Unleashed . inFo ×× Your Most Update “John Cena” Source


منوی كاربری

این وبلاگ را صفحه خانگی خود كن !    به مدیر وبلاگ ایمیل بزنید !    این وبلاگ را به لیست علاقه مندی های خود اضافه كنید !

پیغام مدیر : با عرض سلام خدمت شما کاربر گرامی .. از اینکه از وبسایت Cena-Unleashed.Info دیدن میفرمایید متشکریم .. کلیه مطالب این سایت یعنی بزرگترین فنسایت جان سینا در ایران مربوط به "جان سینا" میشود . امیدوارم مطالب ما مورد پسند شما قرار گیرد .. برای اگاهی بیشتر از مطالب وبسایت به ارشیو موضوعی و همچنین صفحات دیگر وب مراجعه کنید .. برای مطلع شدن از نظر همگان لطفا در نظرسنجی های وب (در سمت راست صفحه) شرکت کنید ... با تشکر .

تبلیغات
PNG های جان سینا

 
  
  

صفحات وبسایت

لینک دوستان 
 
 

لوگوی سایت


لوگوی دوستان

دانلود مسابقات كشتی كج

RAW Results & Photos, Sept. 7 <<
با سلام ..
نتایج و عکس های مسابقه ی سینا در راو این هفته به تاریخ هفتم سپتامبر اماده هست .

ــــــــــــــــــــــــــــــ

John Cena vs. Cody Rhodes «


اول رودز داخل رینگ میاد و میکروفون رو میگیره .. در مورد مسائلی صحبت میکنه که زیاد به سینا ربطی نداره ( از جمله 5487 پدرش و حمله ی اورتون به او همچنین در مورد بازی تیمش در برکینگ پوینتز ) 5487 همینطور او میگه که همینجا کاری میکنه که سینا تسلیم بشه .. موزیک سینا پخش میشه و او به رینگ میاد .. رودز سعی میکنه یک DDT رو سینا اجرا کنه اما سینا اون رو بلند میکنه و به زمین میکوبه .. حالا به کامرشال میریم ..
وقتی به بازی برمیگردیم که سینا داره به رودز یک سوپلکس میزنه .. سینا در حال دویدن یک بولداگ میزنه ( Running Bulldog ) حالا میره برای پین اما رودز کیک اوت میده .. بازی به بیرون رینگ کشیده میشه و رودز سر سینا رو به یکی از میز های گزارش میزنه .. در رینگ رودز داره به سینا لگد های ممتد میزنه .. رودز سینا رو قفل ( camel-clutch ) میکنه و سینا سعی میکنه خودش رو ازاد کنه .. موفق میشه اما ودز دوباره او رو قفل میکنه .. سینا بلند میشه .. بازم سعی در رها شدن داره .. ناگهان ردز رو برای اتیتود ادجاستمنت بالا میبره اما رودز پایین میاد .. سینا میخواد بهش یک لگ دراپ بزنه اما رودز جاخالی میده و میره برای Figure Four Leg Lock اما سینا ریورس میده و حرکت رو به STF تبدیل میکنه .. ناگهان اورتون به رینگ میاد تا STF رو کنسل کنه و سینا رو میزنه .. حالا اورتون به بیرون رینگ میره .. رودز از پشت به سینا حمله میکنه اما سینا بهش اتیتود ادجاستمنت رو میزنه و باری دیگر او و اورتون بهم نگاه میکنند .
 5487
Winner : John Cena By DQ

همچنین در اخر بازی DX vs. Orton & Masters درگیری هایی پیش میاد و اورتون در مورد برکینگ پوینتز حرف هایی میزنه که سینا رو به رینگ میکشونه .. با هم درگیر میشن و در اخر رندی اورتون بر روی صندلی به سینا RKO میزنه .

دریافت عکس های این مسابقه »» ( شامل 20 قطعه ) :: لینک دانلود

ــــــــــــــــــــــــــــــ

پـیــروز باشــیـد ... رادمـان
:: نوع مطلب :

:: نوشته شده توسط : رادمان حسین زاده در سه شنبه 17 شهریور 1388 و ساعت 12:16 ب.ظ

:: ویرایش شده در - و ساعت -

لینك ثابت   نظرات ( )

:: مطالب پیشین